حتی نمی‌دونم از کجا شروع کنم؛ این عطر عالیه و به قول یکی از دوستان عطرباز ارزش احتکار رو داره! محصول تکامل عطر از سال های دور که  برازندگی، شیک بودن و سرشار از مردانگی و قدرت جلوه‌گر شد.

عطار آن سرکارخانم ناتالی لارسون (خالق عطر ماندگار Encre Noire Lalique) تو این عطر حس لاکچری ماشین و نشستن در آن را با بخاری روشن در حالیکه برف شیشه‌ها را لمس می‌کند پیوند زده است و احساس راحتی  چرم و رایحه چوب‌های جنگلی را در عطری با ارزش به رخ می‌کشد. همه این‌ها در بطری‌ای طراحی شده برای انتقال شخصیت‌های سیالیت، قدرت، شیشه، فلز و گرما حس تماسی نرم همراه با وزنی بالا و جدی را منتقل می‌کند.

همان اول بوی افسار گسیخته و تند رام به مشام می‌رسد که شاید توی ذوق برخی بزند ولی بعد از چند دقیقه چرم رها می‌شود و رایحه ترکیبی خیلی شیکی با مشروب به وجود میاورد و به لطف دارچین رایحه‌ای خوشمزه و شرقی به خودش می‌گیرد. در حقیقت اولین اسپری مشتی محکم به صورتتان می‌زند، این مشت خشن، تاریک، روغنی، مشروبی، ادویه‌ای و شرقی به نظر می‌رسد. ممکن است از زیادی نت‌ها سردرگم شوید. بعد از دقایقی که فیکساتیو به چرم اجازه خودنمایی می‌دهد خشونت الکلی جای خودش را به فرزانگی می‌دهد. رایحه‌ای شفاف‌تر، بالزامیک، نیمه‌شیرین و شرقی. در درای داون از اون سلطه رام خبری نیست و رایحه کاملا بالانس است و اکوردی بنزوئینی از امبر بخوری به همراه مریم گلی و پچولی آخرین بازی را انجام می‌دهند.بنتلی اینتنس

رایحه شگفت‌انگیز و خوش‌ساخت که به شخصه از حس اروماتیک چرمی آن لذت می‌برم. واژه‌هایی که به ذهنم میاد: قدرتمند، سکرآور، نفسانی و شگفت‌انگیز. اگر یک نریان سیاه و وحشی به خودش عطر بزند همچین چیزی می‌شود. به دقت زیادی که برای هر عنصر آن خرج شده احترام می‌گذارم و از تجربه ساختار آن از اول تا انتها لذت می‌برم. کلاسیک اما پیشرو و برای سنین بالای 30 سال مناسب است. دو تا شخصیت توی ذهنم شکل می‌گیرد: مهندسی قد بلند و با تجربه که شلوار جین و کاپشن چرم می‌پوشد، ته ریش یک دستی دارد و با پوتین‌های درجه یک چرم در پاییز از بار به سمت خانه قدم می‌زند؛ سیاستمدار یا میلیاردر نفتی در پوشش کت و شلوار تیره و پالتوی بلند در زمستان که صورت خود را کامل اصلاح کرده و به سمت ماشین لوکسش می‌رود که راننده در آن را برایش باز نگه داشته است.

رایحه‌ای به شدت گیرا دارد، بیشترین بازخورد را از این عطر گرفتم (رد و خط بوی عالی دارد). پخش و ماندگاری خوبی دارد و رایحه آن کاملا درجه یک است. به نظرم اصلا عطر روزانه نیست و بهتره مناسبتی استفاده شود و مطمئن باشید رویتان را زمین نمی‌اندازد. خانم‌ها به شدت از رایحه آن در پوشش آقایان لذت می‌برند. ای کسانی که دلبر دارید: بدانید و آگاه باشید که خانم‌تان عاشق این رایحه روی پوست شما هستند و ای کسانی که مجرید: بانوان به شدت به شما احترام می‌گذارند، حتی قبل از اینکه دهانتان را باز کنید!  بیشتر می‌خواهید؟….شاید طراحی زیبای شیشه؟ یا شاید قیمت کم؟…..این عطر همه اینها را دارد و شاید برای شما غافلگیری‌های بیشتری  داشته باشد. محصول عطری دیزاینری با نگاه نیش است که به نظرم ارزش تک تک هزار تومانی‌های که برای آن می‌پردازید را دارد.

طبع: گرم؛ فقط در هوای سرد استفاده شود.

پخش رایحه: خیلی خوب (در تولیدات جدید کمی ضعیف شده است)

ماندگاری: خوب

ارزش خرید: 9