Rocky Mountain Wood را در اولین استشمام خریدم. این عطر فریاد می‌زند: “بیا نزدیکتر”… اولش هجوم فلفل نظرم رو جلب  و بعدش بنفشه منو کنجکاو کرد… کم کم تو هیپنوتیزم سدر، بخور، وتیور و کمی عنبر غرق شدم. در مجموع بوی جنگلی رو میده که بخشی از اون دارد میسوزد. عطری کاملا مردانه است و به شدت تلخ. باید مراقب تعداد اسپری ها باشید. خوراک عصر و فضای بیرون خونه است. توازن بین چوب و گل برای آدمهای مختلف متفاوت است، من خودم وزن بیشتری از سمت سدر احساس می‌کنم ولی خیلی ها هم به نظرشون عطری پودری و گلی است. منو کمی به یاد بچگی هام میندازه، نزدیک خونه پدربزرگم یه عالمه درخت‌های سوزنی برگ بود و من دوست داشتم برگهای ریخته شده رو جمع کنم و آتش بزنم، بویی که منتشر می‌شد همین حس RMW رو داشت.
یه قاعده کم و بیش درست است که میگه وقتی یه شرکت عطر خوشبویی میده بیرون بعد از موفقیت فلنکرهایی هم میسازه، اینجاست که هیچ کدوم به خوبی اولی نمیشن. ولی میتونم بگم با اینکه He Wood رو دوست داشتم ولی عاشق RMW شدم. در مقام مقایسه هنوز گرم و چوبی است ولی در اینجا جنگل تاریکتر، تندتر و سنگین تر شده.  با رایحه ای سبز و خشک شروع میکنه که با هم آهنگی گلی خوبی از بنفشه و سوسن سفید فلفلی جفت میشه. سوسن اصلا حس و حال زنانه به کار نمیده و کاملا مهار شده. فلفل خیلی قوی نیست ولی همچنان شما رو احاطه میکنه و کمی بینی رو قلقلک میده. مثل مه ای تند که هنگام غروب آفتاب و طلوع ماه روی زمین پخش شده است. اگر He Wood رو صبحی گرم در جنگل های دامنه ای در نظر بگیریم، RMW عصری خنک در جنگلی کهنه توی کوه است، جایی که شب خیلی زود بر روز چیره می‌شود. گرمای عنبر با حس دودی بخور و خنکی نسیم مشک فضای رخت بر بستن گرما از تنه درختان جنگل و نشستن شبنم روی گیاهان همراه با بیرون آمدن ماه و نغمه سرایی جیرجیرک و رقص شاخه های سدر در نسیم رو متبادر می‌کند. عجب رایحه ای!

روی پوست من خیلی درخشان عمل می‌کنه و احتمالا مجبور میشم بطری دیگری هم بگیرم. انگار که می‌خواهم در یه تعقیب شرکت کنم، انگار که خود اون جنگل از من می‌خواهد که شیفته و دیوانه در درونش بدوم و دریچه طبیعت حیوانیم رو بعد از سرکوب شدن باز کنم. مجبور می‌کند که بخواهم بیرون در شبی پر درخت و وحشی باشم، برای درک و تصرف کردنش…. برای زندگی!
پخش رایحه: خوب
ماندگاری: متوسط +
ارزش خرید: ۷/۵